Yatırımın doğru adresi Maslak Mashattan

Maslak Mashattan, İstanbul’un en prestijli semti olan Maslak’ta iş merkezlerine ve İstanbul’un tüm noktalarına yakın, şehrin tam merkezinde yer alan çok özel bir proje. İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Maslak kültür, sanat, eğlence ve finans merkezlerinin tam kalbi olarak biliniyor.

Maslak Mashattan avantajlı konumuyla da dikkatleri çekiyor
Avantajlı bir konuma sahip olan Mashattan, Maslak metro durağına 1 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 4 dakika, E-5’e 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 5 dakika, 3. Köprü’ye 10 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor. Ayrıca Sarıyer Sahil’e 5 dakika, Beşiktaş ve Taksim’e ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Yatırımın doğru adresi Mashattan
Konumu ile değerlenen bir bölgede yer alan proje çevresinde olan birçok özel ve kamu yatırımı ile hızla değerleniyor. İş ve yaşam merkezlerinin kalbi olan Maslak, son yıllarda yatırımcılar için oldukça cazip bir hale geldi. Çok yüksek ve çok katlı binaların olduğu Maslak, hızla modernleşen bölgelerden birisi. İstanbul’un en prestijli semti olan Maslak’ta yatırım yapanlar kısa sürede kazanç elde ediyor.

Evdeki Fırsat’ın kolay ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanın tam zamanı
Maslak’ın yanı başında inşa edilen Maslak Mashattan’dan ev almak isteyen yatırımcı için 5.500 TL taksitle hemen teslim olanağı hazırlayan Evdeki Fırsat ayrıca 60 aya 0 faiz şansı sunuyor.