İstanbul’un yeni Vitrin’i

İstanbul’un en önemli iş ve yaşam merkezlerinin tam ortasında, şıklığı yaşayabileceğiniz muhteşem bir yaşam alanı yükseliyor: Vitrin. Az katlı mimarinin en şık örneklerinden biri olan Vitrin; şık tasarımıyla zarafet ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor.

Hayatınıza değer katacağınız TEM Vitrin projesinde ev sahibi olmak artık çok kolay. Evdeki Fırsat’ın uygun ödeme seçenekleriyle siz de TEM Vitrin’de yerinizi ayırtın. 39.000 TL peşinat ve 1.900 TL aylık taksitlerle ev sahibi olacağınız Evdeki Fırsat TEM Vitrin projesi avantajlı konumuyla da hayatınızı kolaylaştıracak.

Avantajlı konum TEM Vitrin’de
Sultangazi’de yükselen Sur Yapı TEM Vitrin projesi TEM Otoyolu’na sıfır konumda, metroya ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca proje markalı konut üreticilerinden Sur Yapı tarafından hayata geçirildi.

Şehir merkezine yakınlığıyla hayatı kolaylaştıracak olan Vitrin projesi; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.

Zengin sosyal donatılarla her anınıza keyif katın
TEM Vitrin’de her yaşa her isteğe uygun sosyal alanlar yer alıyor. Fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.