İdilia’dan ev almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Evdekifirsat.com, Ataşehir’e 10 dakikalık mesafede yer alan İdilia projesinden ev almak isteyenler için özel bir kampanya hazırladı.

İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçirilen ve TEM Çamlıca Gişelerine 5 dakikalık mesafede yer alan İdilia projesinden ev almak isteyenler için özel bir kampanya geliştiren Evdeki Fırsat, 49.000 TL peşinat ve ayda 2.900 TL taksit olanağı sunuyor.

İdilia projesi nerede?
İstanbul’un merkezi semtlerine kolay ulaşım imkanları içeren İdilia, inşaat çalışmaları devam eden Üsküdar – Çekmeköy metro hattına da oldukça yakın bir noktada yükseliyor. Alt yapı ulaşım yatırım projelerinin tamamlanması ile birlikte Üsküdar gibi merkezleri çok daha kolay ulaşım imkanına kavuşacak olan İdilia, ayrıca Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi yatırımına da komşu bir lokasyonda yükseliyor.

İdilia’dan ev almak artık çok kolay
Sur Yapı imzasıyla 30 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen ve toplam 442 adet daireden meydana gelen İdilia’da yatırımcıya fırsat kampanyası hazırlayan Evdeki Fırsat, 49.000 TL peşinat ve ayda 2.900 TL taksitle ev sahibi olma şansı sunuyor.

İdilia projesi
7 blok üzerinde toplam 442 konut ve 78 farklı daire tipinden meydana gelen proje, Aydos ormanına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.