Konut değil yaşam alanı satın alın

Sosyal donatı alanları ile dikkat çeken Bahçeşehir projeleri, açık kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılara sahip. Sadece konut değil yaşam alanı da satın alacağınız projelerin yakınında alışveriş merkezi, okul, eczane, market, park, kafe ve restoranlar gibi günlük ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz imkanlar yer alıyor.

İstanbul’da en düzgün kentleşen bölgelerden biri olan Bahçeşehir, ulaşım imkanları açısından da oldukça gelişmiş bir bölge. Konumu ile de yatırım değeri yüksek olan Bahçeşehir projelerinde Evdeki Fırsat, kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bahçeşehir’de yer alan 5 proje Evdeki Fırsat ödeme avantajları ile sahiplerini bekliyor. Hayalinizdeki eve kavuşmak artık çok kolay.

Projelerin tamamı yaşamın başladığı, her türlü alt yapı ve site yönetim hizmetlerinin yürütüldüğü konumda bulunuyor. Projeleri ve size uygun metrekaredeki bir evin tüm özelliklerini evdekifirsat.com sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Site üzerinden 7 / 24 online hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcilerine sorularınızı sorabilir ve projeleri 3D turla tek tek ziyaret edebilir, hatta projede yaşayanların yaş ortalaması, mesleki dağılımları gibi bilgilerini de öğrenebilirsiniz.