İstWest

Evdeki Fırsat projelerinden İstwest projesi geniş bir yeşil alana ve 4 bin 500 metrekarelik sosyal yaşam alanına sahip.

Aradığınız her şey İstWest’te

En ince ayrıntılar düşünülerek hayata geçirilen İstWest Projesi tüm aile bireyleri için iyi ve konforlu bir yaşam sunuyor. Zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken İstWest projesinde 4 bin 500 metrekare alan üzerinde kurulu bir sosyal tesis yer alıyor. Projenin konut sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; resim, müzik, heykel, dans stüdyoları, karaoke ve oyun odaları, kayak ve motosiklet simülasyonu, langırt ve bilardo salonu, parti alanı, fitness, squash, pilates, yoga, aerobik ve masa tenisi, hobi mutfağı, gözlem evi bulunuyor. Bunların dışında çocuklar için açık oyun alanları, macera parkı, gençlik parkı, 0-5 yaş ve 5-10 yaş çocuklara özel oyun alanları, kaykay, paten parkuru gibi geniş aktivite alanları, özel spor alanları ve daha birçok eğlence alanı bulunuyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde yeri olan Yenibosna’da Basın Ekspres Yolu üzerinde kurulan İstWest, E-5 Otoyolu’na, TEM Otoyolu’na ve Atatürk Havalimanı’na olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ataköy Sahile 10 dakika mesafede yer alan proje Atatürk Havalimanı’na sadece 5 dakikalık mesafede. Yatırım yapacakların hızla kazandığı bir bölgede yükselen İstWest projesi konumu ile diğer markalı projelerden kendini ayırıyor.

Son yılların en gözde bölgesi olan Basın Ekspres, özel ve kamu yatırımlarıyla hızla gelişiyor ve yatırım için çok kazançlı fırsatlar sunuyor. Geleceğin Maslak’ı olarak görülen Basın Ekspres’te yatırım yapan kazanıyor.