Bahçeşehir

Evdeki Fırsat Bahçeşehir’de beş seçkin projede, kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bahçeşehir projelerinden olan Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler ve Teras Evler’de cazip ödeme koşullarıyla kolayca ev sahibi olmak mümkün.

Evdeki Fırsat’ın Bahçeşehirde satışını sürdürdüğü beş projenin sosyal donatı alanları arasında açık kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, güneşlenme alanları, otopark, yürüyüş yolları, sauna, türk hamamı ve daha pek çok aktivite bulunuyor. Bahçeşehir projeleri tüm ailenizi mutlu etmek için tasarlandı. Bahçeşehir’in küçük bireyleri gönül rahatlığıyla geniş yeşil alanlarda, çocuk havuzunda ve çocuk oyun parklarında gönlünce yazın tadını çıkarabilir.

İstanbul’un en düzenli gelişen bölgesi olması ve kamusal yatırımların da yoğunlaştığı bir bölge olarak yatırım değeri hızla artan Bahçeşehir, yatırımcılar için de kazançlı bir bölge.
Bahçeşehir’de Evdeki Fırsat’ın satış ofisinde satışı yapılan beş proje tamamı bitmiş ve oturuma hazır dairelerden oluşuyor. Tapuları hemen teslim edilen konutlar çok cazip ödeme avantajlarıyla sahiplerini bekliyor.