Maslak Mashattan

Evdeki Fırsat, Maslak bölgesinin ilk lüks konut projesi Mashattan’da, çok cazip ödeme koşullarıyla ev sahibi yapıyor. İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve finans merkezlerinin tam kalbinde bulunan Mashattan, sakinlerine zengin sosyal imkanlar sunuyor.

140 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Mashattan projesinin 10 dönümü inşaat alanını geri kalan 130 dönümü ise yaşam alanlarından oluşuyor. Evdeki fırsat projelerinden olan Mashattan 33 katlı 10 kuleden meydana geliyor. 1+1’den 5+1’e kadar değişen tiplerde alanları 85 metrekareden başlayan dairelerin bulunduğu projede bahçe dubleksleri ve penthouse dairelere de yer veriliyor.

İstanbul’un en merkezi Mashattan

Maslak’ta finans, eğlence ve alışveriş merkezlerinin tam orta noktasında yer alan Maslak Mashattan, konumu ile yatırımcıların tercihi oluyor. Proje, metroya 600 metre yürüme mesafesinde, Sarıyer Sahil’e 5 dakika, Beşiktaş ve Taksim’e ise 15 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, FSM Köprüsü’ne 4 dakika, E5’e 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 5 dakika, 3. köprüye 10 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Evdeki Fırsat, Mashattan projesinden ev sahibi olmak isteyenlere çok çeşitli ve çok avantajlı ödeme planları sunuyor. İster banka kredisi, ister şirket bünyesindeki ödeme avantajlarıyla kira öder gibi taksitlerle yaşamaya hazır Mashattan’dan daire sahibi olunabiliyor.