Mai Residence

Evdeki Fırsat projelerinden Kartal’ın en değerli noktasında bulunan Mai Residence, Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip konumu ile ev sahibi olacaklara keyifli bir yaşam sunuyor. Avantajlı ödeme koşullarıyla Mai Residence’dan ev sahibi olmak artık çok kolay. Evdeki Fırsat’ın en büyük avantajlarından olan peşinatsız minimum taksitler ile ev sahibi olma fırsatı Mai Residence projesinde sizleri bekliyor. Mai Residence’da hiç peşinat ödemeden ayda 1.490 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Tapunuzu ise hemen teslim alabilirsiniz.

Aradığınız her şeyi Mai Residence’da

Kartal’ın yükselen yıldızı Mai Residence, konut ve home ofis bloğu olmak üzere toplam 2 bloktan oluşuyor. 1+1’den 3+1’e farklı daire seçenekleri, 1+1 ve 2+1 home ofislerin bulunduğu projede bütün dairelerde balkon bulunuyor. Sosyal imkanlar açısından da oldukça zengin olan projede yüzme havuzu, pilates salonu, fitness center, çocuk oyun parkları, bilardo masası, müzik ve resim atölyeleri ve PlayStation köşesi bulunuyor.

Mai Residence, eşsiz konumuyla Kartal’ın en değerli noktasında

Metroya yürüme mesafesinde konumlanan Mai Residence E-5 üzerinde yer alıyor. Konumu itibariyle yatırımcıların ve oturum için ev arayanların tercihi olan proje Kartal sahil ve Pendik Marina’ya 5 dakika mesafede, Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakika mesafede yer alıyor. Proje aynı zamanda alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile konut sahibi olacakların her türlü ihtiyacına cevap veriyor.