Yaşamınıza değer katacak projeler Evdeki Fırsat’ta

Bahçeşehir

Evdeki Fırsat Bahçeşehir’de 5 seçkin projede peşinatsız, kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bahçeşehir projelerinden olan Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler ve Teras Evler’de cazip ödeme koşullarıyla kolayca ev sahibi olmak mümkün. Evdeki Fırsat hayalinizdeki evi sizinle buluşturuyor.

Projelerin tamamı yaşamın başladığı, her türlü alt yapı ve site yönetim hizmetlerinin yürütüldüğü konumda bulunuyor. Projeleri ve size uygun metrekaredeki bir evin tüm özelliklerini evdekifirsat.com sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Site üzerinden 7 / 24 online hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcilerine sorularınızı sorabilir ve projeleri 3D turla tek tek ziyaret edebilir, hatta projede yaşayanların yaş ortalaması, mesleki dağılımları gibi bilgilerini de öğrenebilirsiniz.

Bahçeşehir projelerinde rahatınız için her şey düşünüldü.

Evdeki Fırsat’ın Bahçeşehirde satışını sürdürdüğü beş projenin sosyal donatı alanları arasında açık kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, güneşlenme alanları, otopark, yürüyüş yolları, sauna, türk hamamı ve daha pek çok aktivite bulunuyor. Bahçeşehir projeleri tüm ailenizi mutlu etmek için tasarlandı. Bahçeşehir’in küçük bireyleri gönül rahatlığıyla geniş yeşil alanlarda, çocuk havuzunda ve çocuk oyun parklarında gönlünce yazın tadını çıkarabilir.
Evdekifirsat.com sadece yeni ve kaçırılmayacak ev fırsatlarını değil, ev sahibi olmak isteyen herkese güvenli, bakımlı, sosyal tesislerinde ailece eğlenebileceğiniz proje ve ev seçeneklerini sunuyor.

İstediğiniz her yere kolayca ulaşın

Ayrıca Bahçeşehir projeleri tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir konumda bulunuyor. Kendi içinde bir merkez olan, İstanbul’un en düzenli gelişme gösteren bölgesi Bahçeşehir’de ki Evdeki fırsat projeleri, merkezi konumlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Projeler; alışveriş merkezi, hastane, okul, market, kültür sanat alanları ve ulaşım arterlerine yakınlığıyla ön plana çıkıyor.