İstanbul’un kalbinde yer alan ofis projesi

İstanbul’un kalbinde yer alan Evdeki Fırsat’ın Kağıthane Z Ofis projesi, Cendere Caddesi üzerinde yükseliyor. Çağlayan metro istasyonuna olan 150 metre mesafesi ile dikkat çeken proje Çağlayan Adliyesi’ne 4 dakika, Levent ve Maslak’a 12 dakika, TEM ve bağlantı yollarına birkaç dakika mesafede konumlanıyor.

Merkezi İş Alanı olarak tabir edilen Maslak ve Zincirlikuyu’nun alternatifi olması beklenen Kağıthane, TEM ve E-5 otoyollarının kesişim aksında olması yatırımların bu bölgede artmasına neden oluyor. Ofis, AVM ve konut projelerinin bu bölgede yoğun olarak planlanması da konut fiyatlarını arttırıyor. Avrupa’nın en büyük iş ve yaşam merkezi olması beklenen Kağıthane Ofis Projesi, İstanbul’un ticaret merkezi olan bölgelerine ulaşım açısından yakın bir konumda bulunuyor.

İş yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz A’dan Z’ye her şeyi Kağıthane Ofis Projesi’nde bulmanız mümkün. Çalışanlar için her türlü ayrıntının düşünüldüğü Kağıthane Z Ofis projesinin altında modüler yapıda birleştirilebilir cadde mağazaları ile kafe restoranlar bulunuyor. Proje, zengin alternatiflere sahip ofis tiplerinin yanı sıra, çok amaçlı kullanımlara uygun farklı büyüklüklerde toplantı odaları ve konferans salonlarıyla işinize yepyeni bir kimlik sunuyor.