Geleceğin çizgilerini iş hayatına yansıtıyor

Evdeki Fırsat projelerinden biri olan Kağıthane Ofis projesi modern mimarisi ile iş hayatına yeni bir soluk getiriyor. Geniş peyzaj alanı ile dikkat çeken projede ofis çalışanları için geniş ve ferah alanlar tasarlandı. Proje içinde yer alan sosyal donatılar Kağıthane Ofis Projesi’ni yalnızca iş değil, yaşam odaklı bir proje haline de dönüştürdü.

BEKLEME-SALONU

Kağıthane Ofis Projesi, titizliğinin, seçiciliğinin ve kalitenin bir yansıması olarak, modern iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak üstün özellikleriyle öne çıkıyor. Bambaşka bir ofis dünyasının kapılarını aralayan Kağıthane Z Ofis, hayatınızı kolaylaştıracak VIP asistan hizmetleri, peyzajı, sosyal imkanları, restoran ve cafeleri ile standartların üzerinde A plus özellikler sunuyor.

SEMİNER-SALONU

İş yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz A’dan Z’ye her şeyi Kağıthane Ofis Projesi’nde bulmanız mümkün. Çalışanlar için her türlü ayrıntının düşünüldüğü Kağıthane Z Ofis projesinin altında modüler yapıda birleştirilebilir cadde mağazaları ile kafe restoranlar yer alıyor. Proje tamamlandığında hayata geçecek olan sosyal alanlar, çalışanları iş stresinden uzaklaştıracak. Projede ofislerin yanı sıra, 30 adet toplantı odası ve konferans salonu bulunuyor.