Z Ofis’te 48 ay vade fırsatı

Kağıthane’de hayata geçirilen Z Ofis’te 48 ay vade fırsatı hazırlayan Evdeki Fırsat, yatırımcıya hiç peşinatsız, ayda 2.500 TL ödemelerle ofis sahibi olma olanağı sunuyor.

Zengin alternatiflere sahip ofis tipleriyle Kağıthane Ofis Projesi İstanbul’un kalbinde yer alıyor. Z Ofis Cendere Caddesi üzerinde ve Çağlayan Metro İstasyonu’na da 150 metrelik mesafede yer alıyor. 20’ye yakın markalı projenin daha yükseldiği lokasyonun, özellikle metronun faaliyete geçmesi ile birlikte ciddi bir prim yapması bekleniyor.

ASANSÖR-GİRİŞLERİ2

İş yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz her şey Z Ofis’te

Levent, Mecidiyeköy ve Beşiktaş gibi İstanbul’un önemli iş merkezlerine 10 dakikalık mesafede yer alan Z Ofis, 26 dönümlük bir arazi üzerinde konumlanıyor. Proje aynı zamanda alt katlarda yer alan ve modüler yapı ile birleştirilebilir cadde mağazaları ile de ofis çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.
Proje içinde 30 adet toplantı odası ve konferans salonu bulunduran Kağıthane Z Ofis bünyesinde, catering hizmeti, özel sekretarya, resepsiyon ve internet bağlantısı hizmeti sunuluyor.