Peşinatsız hemen teslim ofisler

Evdeki Fırsat avantajları ile ayda 2 bin 500 TL taksitle kira öder gibi ofis sahibi olma fırsatının sunulduğu Kağıthane Z Ofis projesinde peşinatsız hemen teslim ofislere 48 aya kadar vadeli ve bankla kredisi kullanarak sahip olabilirsiniz.

Geniş peyzaj alanlarıyla yalnızca iş değil, yaşam odaklı bir proje olan Kağıthane Z Ofis, Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde, Çağlayan metro istasyonuna 150 metre mesafede konumlanıyor. Konumu ve metro istasyonuna olan yakınlığı ile Kağıthane Ofis projesi çalışanlarına ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Maslak ve Zincirlikuyu’ya alternatif olarak geliştirilen proje Maslak ve Zincirlikuyu’nun aksine dar ve yüksek değil, yatay bir mimariye sahip. Modern ve farklı tarzda mimari tasarımı ile öne çıkan Kağıthane Z Ofis projesi özellikleriyle de öne çıkıyor.

TOPLANTI-SALONU

İş ve yaşam merkezi Kağıthane’de

Kağıthane Ofis Projesi’nin altında cadde mağazaları ile kafe-restoranlara yer veriliyor. Proje sosyal alanlarıyla, çalışanların iş stresinden uzaklaşmalarını sağlayacak. Proje iş ve yaşam merkezi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Minimalist tarzda düzenlenen ofislerin dışında, 30 adet toplantı odası ve konferans salonu bulunuyor. Ofislere internet bağlantısı, catering hizmeti, özel sekreterya hizmeti ve karşılama hizmeti de sunuluyor.