Hayalinizdeki eve hemen kavuşun!

İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’ın en değerli noktasında bulunan Mai Residence sosyal imkanlar açısından oldukça zengin; çocuk oyun odasından, yetişkin oyun salonuna, müzik ve resim odasından, geniş ve ferah spor salonuna, kafesinden, havuzuna aradığınız her şeyi Mai’de bulmanız mümkün. Adalar ve deniz manzaralı şık ve fonksiyonel Mai Residence dairelerinde evinize sıkışıp kalmış gibi hissetmeden, evde olduğunuz her dakikanın keyfini çıkarın. Ayrıca tüm dairelerde bulunan balkonlarıyla manzara eşliğinde dinlenirken günün yorgunluğunu ve stresini arkanızda bırakın.

13059521_10154220466668678_1702954949_n

Mai Residence yatırımcısına kazandırıyor

Mai Residence Kartal’ın en değerli bölgesinde yer alıyor. Hem İstanbulun merkezinde olup hem de şehrin stresinden uzak kalmak isteyenler için Mai Residence mükemmel bir tercih. Mai Residence E-5 üzerindeki konumu ve toplu taşıma araçlarına olan kolay ulaşım imkanı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor ve tercih sebebi oluyor. Dünyanın en büyük Adalet Sarayı olan Anadolu Adalet Sarayı ve Anadolu Yakası’nın ilk metro hattı olan Kartal-Kadıköy metro hattının hizmete girmesi Kartal’ın değerini arttırdı. Artan markalı projeleri, altyapı yatırımları ile değeri her geçen gün artan bir bölge olan Kartal’da gayrimenkul satın almak yatırımcısına da kazandırıyor.

Mai Residence aynı zamanda alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile konut sahibi olacakların her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

13059495_10154220466583678_905663181_n

Avantajlı ödeme seçenekleri ile Mai Reisidence’da sizin de eviniz olsun

Avantajlıödeme koşullarıyla Mai Residence’dan ev sahibi olmak artık çok kolay. Evdeki Fırsat’ın en büyük avantajlarından olan peşinatsız minimum taksitler ile ev sahibi olma fırsatı Mai Residence projesinde sizleri bekliyor. Mai Residence’da hiç peşinat ödemeden ayda 1.490 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Tapunuzu ise hemen teslim alabilirsiniz. Mai Residence’da ki evinize ister taşının, isterseniz kiraya vererek taksitlerinizi düşürün. Mai Residence projesinde site yönetimi de Evdeki Fırsat tarafından yapılıyor. Ayrıca Evdeki Fırsat, evini kiraya vermek isteyenlere kiralama hizmeti de
sunuyor.