Mai Residence’dan hemen teslim daireler

Anadolu Yakası’nın değeri hızla artan bölgesi Kartal’da markalı konut ve ofis projeleri hız kesmeden devam ediyor. Eski sanayi alanları ve eski sitelerin bulunduğu yerlerde yapılan konut ve ofis projeleri ile bölgedeki gayrimenkul fiyatları her geçen gün artıyor.

Her tarza her isteğe uygun daire seçenekleri

Sözleşme imzaladıktan sonra tapuların hemen teslim edildiği Mai Residence projesi hemen teslim oturuma hazır ya da kiraya vermeye hazır daireler sunuyor. Dairenizi satın aldıktan sonra ister oturun, isterseniz kiraya vererek taksit ödemelerinizi azaltın. Evdeki Fırsat projelerinden biri olan Kartal Mai Residence toplam 2 blokta konut ve home ofislerden meydana geliyor. Mai Residence projesinin konut bloğunda 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut tipleri, diğer blokta ise 1+1 ve 2+1 home ofisler yer alıyor.
1.490 TL’den başlayan taksitler.

Mai Residence tüm ailenizi mutlu etmek için tasarlandı

Mai Residence’da yetişkin sosyal alanlarının yanı sıra Mai’nin küçük fertleri için de kapalı ve açık oyun alanı bulunuyor. Mai Residence’da; konfor, güvenlik, kalite, sosyal donatılar gibi bir çok ihtiyaca yönelik alternatifleri bulmanız mümkün.

Kolay ödeme seçenekleri ile Mai Residence’da eviniz olsun

Yatırımcılar için cazip fırsatlar sunan Mai Residence projesinde Evdeki Fırsat’ın sunduğu ödeme planı ile peşinat ödemeden konut sahibi olunabiliyor. Evdeki Fırsat ödeme planına göre satın alacağınız konutun değerinin yüzde 52’sine kadar kredi kullanılabiliyor. Bankalar ise Evdeki Fırsat için özel faiz oranları uyguluyor. Mai Residence projesinden Evdeki Fırsat avantajı ile 120 ay vade ile 1.490 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Kalan konut bedeli için ise 12 ay sonra yüzde 8, geriye kalan 4 yıl için yüzde 10 oranında 5 ara ödeme gerçekleştirerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz