Hayalini kurduğunuz yaşam Mai Residence’da

Sosyal olanakları, konumu, eşsiz deniz manzarası ile hayalini kurduğunuz yaşam Mai Residence’da canlanıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen semti Kartal’da yer alan Mai Residence, E-5’in deniz tarafında yer alıyor. Önü kapanmayacak bir deniz ve Adalar manzarasına hakim olan projede bütün dairelerde balkon bulunuyor. Projede aynı zamanda huzurlu bir yaşam yaşamanız ve günün stresinden uzaklaşabilmeniz için kat bahçeleri, hobi ve dinlenme alanları bulunuyor.

Zengin sosyal imkanlar Mai’de

Şehrin içerisinde ama bir o kadarda şehir stresinden uzak bir yaşam sunan Mai Residence projesinin konut sahiplerine sunduğu olanaklar içerisinde; oda servisi, back-up concierge servisi, sinema odası, hobi alanları, masa tenisi, bilardo, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, pilates, havuz, basketbol sahası, açık otopark, yürüyüş alanı, cafe, tenis kortu, çocuk oyun parkı ve vitamin bar bulunuyor.

Hemen tapu ve hemen teslim daireler

Evdeki Fırsat projelerinden olan Mai Residence projesinde peşinatsız, hemen tapu ve hemen teslim dairelere ayda 1.490 lira taksitle kira öder gibi daire sahibi olabilirsiniz. Konumu ve yakınındaki metro ile İstanbul trafiğine yakalanmadan işinize, alışverişinize gitme avantajı sunan Mai Residence projesi Kartal metrosuna oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Proje aynı zamanda Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.