Deniz ve Adalar manzarası ile huzuru evinizde hissedin

Marmara Denizi ve Adalar manzarasını balkonun tadını çıkararak izleyebileceğiniz Mai Residence konut ve home ofis olmak üzere toplam 2 bloktan meydana geliyor. Sosyal imkanlar açısından da oldukça zengin olan Mai Residence sakinlerine fitness, yüzme havuzu, pilates salonu, resim ve müzik atölyeleri gibi imkanlar sunuyor.

Evdeki Fırsat’ın en büyük avantajlarından olan peşinatsız minimum taksitler ile ev sahibi olma fırsatı Mai Residence projesinde de sizleri bekliyor. Mai Residence’da hiç peşinat ödemeden ayda 1.490 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Tapunuzu ise hemen teslim alabilirsiniz. Mai Residence’daki evinize ister taşının, isterseniz kiraya vererek taksitlerinizi düşürün. Mai Residence projesinde site yönetimi de Evdeki Fırsat tarafından yapılıyor. Ayrıca Evdeki Fırsat, evini kiraya vermek isteyenlere kiralama hizmeti de sunuyor.

Kartal’ın değeri her geçen gün artıyor

Anadolu Yakası’nın ulaşım aksı Kartal’da yer alan Mai Residence projesi E-5 üzerindeki konumu ve toplu taşıma araçlarına olan kolay ulaşım imkanı ile tercih sebebi oluyor. Dünyanın en büyük Adalet Sarayı olan Anadolu Adalet Sarayı ve Anadolu Yakası’nın ilk metro hattı olan Kartal-Kadıköy metro hattının hizmete girmesi Kartal’ın değerini arttırdı. Artan markalı projeleri, altyapı yatırımları ile değeri her geçen gün artan bir bölge olan Kartal’da gayrimenkul satın almak karlı bir yatırım oluyor.