Mai Residence’ta siz öderken eviniz değerleniyor

Drone ile çekilen havadan Mai residence ve kartal manzarası

Eski sanayi alanlarının, eski sitelerin bir bir yerini markalı konut ve ofis projelerine bıraktığı Kartal’da gayrimenkul yatırımı kazandırıyor. Bölgede hem konut fiyatları, hem de kira değerleri her geçen gün artıyor. E5 ve TEM otoyolları, Sabiha Gökçen Havalimanı, Marmaray hattı, 3. Köprü, İzmit Geçiş Köprüsü’ün getirdiği ve getireceği ulaşım avantajları birlikte düşünüldüğünde, Kartal konuta yatırım yapılabilecek bölgelerin en üst sırasına yükseliyor.

Konut fiyatları sürekli artıyor

2011’de Kartal’da E5 ile TEM arasında kalan bölgedeki dairelerin birim metrekare fiyatları bin 500 ile 4 bin 500 lira arasında değişirken, bugün bu rakamlar 4 bin – 8 bin lira aralığına yükselmiş bulunuyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin ağırlıklı olarak tercih edildiği bölgede, deniz ve Adalar manzarasına hakim kimi projelerde metrekare fiyatlarının 13 bin liralara kadar çıktığı görülüyor.

mai residence banner evdeki fırsat
İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’nın sağladığı getiriden faydalanarak, geliştirilen ofis ve home ofislerin yer aldığı projelerin büyük çoğunluğu ise E-5 aksı üzerinde yükseliyor. Kartal hem yatırımcıların, hem de oturmak için satın alan tüketicilerin olduğu bir bölge.

Evdeki Fırsat avantajıyla Mai Residence

Drone ile çekilen havadan ve yakından kartal ve Mai Residence

2 blokta konut ve home ofislerden oluşan Evdeki Fırsat projelerinden Mai Residence da konut yatırımcısı için cazip fırsatlar sunuyor. Bu fırsatların başında Evdeki Fırsat’ın sunduğu ödeme planı geliyor. Hiç peşinatın olmadığı Evdeki Fırsat ödeme planında satın alacağınız evin değerinin yüzde 52’si kadar konut kredisi kullanılıyor. Bankalar, Evdeki Fırsat için özel faiz oranları uyguluyor. 120 ay vade ile bin 400 liradan başlayan konut kredisi taksitleriyle ev sahibi oluyorsunuz. Geriye kalan bakiye için ise 12 ay sonra yüzde 8, geri kalan 4 yıl için yüzde 10 tutarında 5 ara ödeme gerçekleştirerek ödemenizi tamamlıyorsunuz. Mai Residence’ta sözleşme imzaladıktan sonra tapunuz hemen teslim ediliyor. Siz evinize taşınıyor ya da kiraya veriyorsunuz. Bir yandan kiranızı kendinize ödemiş oluyorsunuz, bir yandan da projenin ve bölgenin prim potansiyeliyle eviniz her geçen gün değer kazanıyor.

Evdeki Fırsat sürekli yanı başınızda

Havadan drone ile çekilen kartal ve mai residence

Evdeki Fırsat sadece konut satmıyor. Site yönetimlerini, ikinci el satış hizmetlerini ve kiralama hizmetlerini de yürütüyor. Böylelikle, Evdeki Fırsat piyasa yapıcı rolünü de üstleniyor. Evinizi satmaya karar verdiğinizde ya da kiraya vermek istediğinizde Evde Fırsat, evinizin değeri üzerinden satılmasını ya da kiraya verilmesini de garanti altına almış oluyor.

evdekifirsat.com