Bahçeşehir’de Evdeki Fırsat’tan 5 proje

Evdeki Fırsat, Bahçeşehir’de satışını gerçekleştirdiği beş seçkin marka projede konut alıcılarına fırsatlar sunmaya devam ediyor. Evdeki Fırsat Bahçeşehir projelerinde hiç peşinat ödemeden kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler ve Teras Evler Residence projeleri çok cazip ödeme avantajlarıyla sahiplerini bekliyor. Bu beş projede 1+1’den 6+2 müstakil villaya kadar çok çeşitli konut tipleri bulunuyor. Projelerin ortak özelliği ise her birinin zengin sosyal donatılara sahip olması. Açık kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve çocuk oyun alanları gibi birçok aktivite, projelerde ev sahibi olanların keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

 

En düzenli kentleşme Bahçeşehir’de

spradon quartz havadan çekim

Kendi içinde bir merkez olan, İstanbul’un en düzenli gelişme gösteren bölgesi Bahçeşehir’de ki Evdeki fırsat projeleri, merkezi konumlarıyla dikkat çekiyor. Projelerde; alışveriş merkezi, hastane, okul, market, kültür sanat alanları ve ulaşım arterlerine yakınlığıyla günlük ihtiyaçlar eksiksiz karşılanabiliyor.

spradon vadi bahçeşehir havadan görüntüleri

İstanbul’un en düzenli gelişen bölgesi olması ve kamusal yatırımların da yoğunlaştığı bir bölge olarak yatırım değeri hızla artan Bahçeşehir, yatırımcılar için de kazançlı bir bölge.
Bahçeşehir’de Evdeki Fırsat’ın satış ofisinde satışı yapılan beş proje tamamı bitmiş ve oturuma hazır dairelerden oluşuyor. Tapuları hemen teslim edilen konutlar çok cazip ödeme avantajlarıyla sahiplerini bekliyor. Projelerdeki konutlar hiç peşinat ödemeden bin 500 liradan başlayan kira bedeline denk gelen taksitlerle ve yılda bir kere olan ara ödemelerle satışa sunuluyor.. Ödeme seçenekleri arasında şirket bünyesinde vade farksız belli peşinat oranlarıyla vadelendirme imkanı da bulunuyor.