Evdeki Fırsat’tan Kağıthane’de prestijli ofis fırsatı

Tamamlandığında Avrupa’nın en büyük iş ve yaşam merkezi olacak olan Evdeki Fırsat’ın satışını sürdüğü Kağıthane Z Ofis projesi 26 Dönüm arazi üzerinde 927 ticari üniteden oluşuyor. Proje Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde, Çağlayan metro istasyonuna 150 metre mesafede yer alıyor. Bu da kurumsal firmaların çalışanları için önemli bir ulaşım kolaylığı anlamına geliyor. Projenin altında modüler yapıda birleştirilebilir cadde mağazaları ile kafe-restoranlar yer alıyor. Proje tamamlandığında hayata geçecek olan sosyal tesis, çalışanların iş stresinden uzaklaşmalarını sağlayacak. Projede minimalist tarzda düzenlenen ofislerin dışında, 30 adet toplantı odası ve konferans salonu bulunuyor. Ofislere internet bağlantısı, catering hizmeti, özel sekreterya hizmeti ve karşılama hizmeti de sunuluyor.

Kağıthane, Maslak ve Zincirlikuyu’ya alternatif olacak

bumerang ofis havadan tepeden

Kağıthane, merkezi iş alanı olarak tabir edilen Maslak ve Zincirlikuyu’ya alternatif bir bölge olarak gelişiyor. Yatay mimariye sahip Z Ofis, Zincirlikuyu ve Maslak’ın aksine dar alanda yüksek yapılaşmaya sahip değil. Bölgede Z Ofis dışında 20 markalı proje daha yükseliyor ve metronun da gelmesiyle bölgenin bir çekim merkezi haline geleceği tahmin ediliyor.
Çok cazip ödeme koşullarıyla satışı ve kiralaması yapılan Z Ofis’te yer alan ticari ünitelere 48 aya kadar vadeli, düşük peşinat ve banka kredisi kullanarak sahip olunabiliyor. Z Ofis’te 61 metrekare bir ofis için 2 bin 500 lira taksit ödeniyor. Evdeki fırsat, Z Ofis projesinde kiralama hizmetleri de sunuyor.