Evdeki Fırsat’tan Bahçeşehir’de beş proje

Evdeki Fırsat Bahçeşehir’de 5 projede peşinatsız, kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler ve Teras Evler Residence projeleri Evdeki Fırsat ödeme avantajlarıyla sahiplerini bekliyor. Bahçeşehir Projeleri Satış Müdürü Mehtap Karasu “Projelerimizde 1+1’den 6+2 müstakil villaya kadar çeşitli konut tiplerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Birçok konut alternatifini barındırdığımız seçeneklerimiz var. Bahçeşehir’de satışını gerçekleştirdiğimiz beş projenin sosyal donatı alanları arasında açık kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları ve daha pek çok aktivite bulunuyor” dedi.

“Bahçeşehir’de yaşam alanı satıyoruz”

evdeki fırsat spradon quartz havadan
Bahçeşehir’deki beş projenin ortak özelliklerinden biri de ulaşım ve ana arterlere yakın olmaları. Ayrıca projelerin hemen yakınında yer alan alışveriş merkezi, okul, eczane, hastane, market, parklar, kafe ve restoranlar günlük ihtiyaçların tümünü karşılıyor. Bahçeşehir Projeleri Satış Müdürü Mehtap Karasu, “Bahçeşehir İstanbul’da en düzgün kentleşen bölge. Biz de burada bir konut değil bir yaşam alanı satıyoruz. Burada hem yatırımcı hem oturumcuların tüm ihtiyaçlarına yönelik konutlarımız mevcut” dedi.

Kira öder gibi ev sahibi olmak
Mehtap Karasu, yatırım değeri yüksek konumuyla öne çıkan Evdeki Fırsat Bahçeşehir projelerinde, daireleri çok cazip ödeme koşullarıyla müşterilerine sunduklarını belirtti. “Buradaki en önemli kriter peşinat ödemeden aylık kira öder gibi daire sahibi olma imkanı” diyen Karasu, “Bin 500 liradan başlayan taksitlerle hiç peşinat ödemeden ev sahibi olanlar tapularını da hemen teslim alabiliyorlar. Bu ödeme planının dışında şirket bünyesinde vade farksız belli peşinat oranlarında vadelendirme seçenekleri de sunuyoruz” diye konuştu.