Evdeki Fırsat’la Basın Ekspres’in en değerlisi İstwest’te eviniz olsun

basın ekspres istwest havadan görüntüleri

 

İstanbul’un yeni Maslak’ı, Büyükdere Caddesi olarak gösterilen Basın Ekspres Yolu’nda yer alan Evdeki Fırsat projelerinden İstWest, prestijini öncelikle konumundan alıyor. Ardından da yeşile ayrılan büyük alandan… Konut, rezidans ve ticari alanlardan oluşan projenin yanı başında İstanbul’un en büyük outlet AVM’si Starcity yer alıyor. Kısacası İstWest sakinleri tüm ihtiyaçlarını fazla uzağa gitmeden giderebiliyor. Proje içinde yer alan 4 bin 500 metrekarelik sosyal aktivite alanında resim, müzik, heykel, dans stüdyoları, karaoke ve oyun odaları, fitness, squash, pilates, yoga ve çocuklar için; macera parkı, kaykay alanı ve açık oyun alanları düzenlenmiş durumda.

En kazançlı lokasyon Basın Ekspres

basın ekspress havadan görüntüleri

Son yılların en gözde bölgesi olan Basın Ekspres, özel ve kamu yatırımlarıyla hızla gelişiyor ve yatırım için çok kazançlı fırsatlar sunuyor. Geleceğin Maslak’ı olarak görülen Basın Ekspres’te yatırım yapan kazanacak. İstwest’te 1,5 – 2 yıl içinde yüzde 50 seviyesinde bir değer artışı öngörülüyor.
İstWest projesinde satışta olan daireler 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerlerden oluşuyor. İstWest projesinden ev sahibi olmak için peşinat ödenmiyor ve neredeyse kira bedeline denk gelen taksitlerle ödeme yapılıyor.

İstwest projesindeki fırsatları görüntülemek için tıklayın