Sultanbeyli’den konut alan kazandı

Sultanbeyli, 2015 yılında İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler sıralamasında ilk 5 ilçe arasında yer aldı. İstanbul genelinde konut fiyatları ortalama yüzde 13 artarken, Sultanbeyli ise yüzde 26’lık artışla İstanbul genelinden iki kat daha fazla konut yatırımcısına kazandırmış oldu. Sultanbeyli’de konutlarda ortalama metrekare fiyatı 2 bin 750 lira seviyelerine ulaştı. Konut satış fiyatları markalı konutlarda daha üst seviyelerde gerçekleşti.
Sultanbeyli’de konut fiyatlarındaki yüksek artışın ana nedenini kamunun gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı altyapı – ulaşım yatırımları oluşturuyor. 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları bölgeden geçecek. Üsküdar – Çekmeköy metro hattının 2016’da devreye girmesi planlanıyor. Üsküdar Çekmeköy metro hattı Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen havalimanına kadar uzatılacak.

Evdeki Fırsat’la kazanca ortak olun

idilia_2

İstanbul’un gelişen ve değer kazandıran bölgelerindeki projeleri portföyünde bulunduran Evdeki Fırsat, Sur Yapı İdilia projesiyle, yatırımcılara Sultanbeyli’deki bu kazanca ortak olma fırsatı sunuyor. Evdeki Firsat ile Sur Yapı İdilia projesinden adeta kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Hiç peşinat ödemeden ayda 1.490 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olabileceğiniz İstanbul’un en çok kazandıran ilçelerinden Sultanbeyli’deki Sur Yapı İdilia projesinde teslim tarihi Ağustos 2016. Bu tarihten itibaren evinizde ister yaşamaya başlayabilir, isterseniz evinizi kiraya verebilirsiniz.

Sur Yapı İdilia projesindeki daire seçenekleri için tıklayın

Yatırımcı için yüksek kira getirisi

Sultanbeyli’de konut kira değerleri, 1+1 konutlarda 700 ila bin lira, 2+1 konutlarda 650 ila bin 750 lira, 3+1 konutlarda ise 800 ila 2 in 100 lira arasında değişiyor. Yüksek kira getirisine sahip olacak Sur Yapı İdilia projesinde, kira gelirinizin üzerine küçük bir miktar ekleyerek, çok düşük ödemelerle Evdeki Fırsat’ın markalı konut projelerinden Sur Yapı İdilia’da ev sahibi olabilirsiniz.