Kartal’da ev sahibi olan geleceği de kazanıyor

Drone ile çekilen havadan Mai residence ve kartal manzarası

İstanbul Anadolu Yakası’nda sadece konut değil bir çok alanda hızlı gelişmeler kaydeden Kartal, Avrupa ve Anadolu arasında önemli bir geçiş merkezi haline geliyor. Kartal’ın gelişimini tetikleyen; ulaşımdan eğitime, sağlıktan sanata, spora kadar yapılan kamu ve özel sektör yatırımları hızla sürüyor. Dünyanın en ben büyük Adelet Saraylarından biri olan Anadolu Adalet Sarayı ve metronun hizmete girmesi Kartal’daki hareketliliği artırdı. Başta Kartal E5 hatı olmak üzere ilçenin hemen hemen her noktasında markalı konut ve ofis projeleri inşa ediliyor.

‘Altın Çember’in başkenti Kartal

Drone ile çekilen havadan ve yakından kartal ve Mai Residence

Büyük altyapı yatırımları, limanlar, karayolları, yüksek hızlı tren hatları, özellikle İstanbul ile Marmara Bölgesi kentleri arasındaki etkileşimi artırıyor. İzmit Körfez ve Çanakkale Boğazı geçiş projeleri ile 3’ncü Boğaz Köprüsü projesi birlikte ele alındığında bir ‘Altın Çember’ oluşuyor. Söz konusu bu yatırımlarla en fazla dört saat içinde Marmara Bölgesi’nin büyük kentleri birbirine bağlanmış olacak. Merkezinde İstanbul’un yer alacağı ‘Altın Çember’in başkenti ise Kartal olacak.

Mai Residence’ta kazandıran fırsat

Havadan drone ile çekilen kartal ve mai residence

Türkiye’nin Konut Uzmanı EYG Grup şirketlerinden Evdeki Fırsat, “Altın Çember’in başkenti Kartal’da bugünü de geleceği de kazandıracak yatırım fırsatı sunuyor. Evdeki Fırsat projelerinden Mai Residence, Kartal E5 üzerinde metroya, Kartal Sahil’e, Pendik Marina’ya, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumuyla dikkat çekiyor. 2 Blok’ta konut ve home ofislerden oluşan Mai Residence’ta Adalar ve  Marmara Denizi manzaralı hemen teslim dairelere Evdeki Fırsat’ın hiç peşinatsız ödeme planıyla sahip olabilirsiniz. 120 ay vadeli bin 490 liradan başlayan taksitlerle ve yılda bir kez olmak üzere 5 ara ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz. Tapunuzu hemen teslim alabildiğiniz Mai Residence’daki evinize ister hemen taşının, isterseniz evinizi kiraya verin. Site yönetiminin de Evdeki Fırsat tarafından yapıldığı Mai Residence’ta, Evdeki Fırsat kiralama hizmeti de sunuyor.