Anadolu Yakasının Yeni Ataşehir’i Olmaya Aday..

Sultanbeyli özel ve kamu yatırımlarının en yoğun yapıldığı bölge oldu. İçinde sinemalar, mağazalar, cafe ve yer aldığı 3 adet AVM hayata geçirildi. Ayrıca son zamanlarda bölge özel okulların kampüs alanı haline geldi. Aynı zamanda kamu yatırımlarıyla gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi olan Sultanbeyli Anadolu Yakası’nın Ataşehir’i olmaya aday. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 3. Köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı, Sabiha Gökçen’e olan mesafesi ile önemli bir lokasyon avantajına sahip bölge markalı konut projelerinin merkezi haline geliyor.

Türkiye’nin Konut Uzmanı Evdekifirsat.com Ataşehir, Sancaktepe’den sonra Anadolu Yakası’nın yeni yıldızı Sultanbeyli’de kaçırılmayacak bir yatırım fırsatını müşterileriyle paylaşıyor. Sur Yapı İdilia projesi az katlı yatay mimarisi ve eşsiz peyzajıyla önemli bir yatırım fırsatı ve yüksek bir yaşam standartı sunuyor. Sur Yapı İdilia projesinde peşinat ödemeksizin ayda 1.450 TL’den başlayan taksitlerle evinize sahip olabilirsiniz.

İdilia projesine ait evleri bu linkte inceleyebilir, 0216 508 28 00 telefon numarasından İdilia satış ofisine ulaşabilirsiniz.

İdilia satış ofisini haftaiçi ve haftasonu Pazar dahil açıktır. .

İdilia Satış Ofisi: Adil Mah. Sait Nursi Cad. No:93 İremsu Apt. 1-2