Bahçeşehir ’de Ev Almanın Hayali Büyük Taksidi Küçük…

 

‘‘2+1 1.990 TL, 3+1 2.990 TL, 4+1 3.490 TL’den Başlayan Aylık Taksitlerle…’’

Evdekifirsat.com, Bahçeşehir ’de satışını gerçekleştirdiği projelerde peşinat almıyor, evi ve tapusunu hemen teslim ediyor. 2+1 1.990 TL, 3+1 2.990 TL, 4+1 3.490 TL’den başlayan aylık taksitlerle satılıyor.

Bahçeşehir’in merkezinde aileniz ve geleceğiniz için huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan, hayalinizdeki evi uygun ödeme planlarıyla satışa sunan Evdekifirsat.com, dekorasyonlu evleriyle ailece yaşanacak bir konut projesindeki tüm aranılan özellikleri bulunduran projeleri portföyünde bulunduruyor. Bahçeşehir’deki projelerinde kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Hayali büyük taksidi küçük 2+1 1.990 TL, aynı zamanda kocaman ev ufacık taksitlerle 3+1 2.990 TL, 4+1 3.490 TL’den başlayan aylık taksitlerle peşinatsız, hemen teslim ev sahibi olmanızı sağlıyor. Hayallerinizdeki evi ödeme planlarındaki fırsatlarıyla sizinle buluşturuyor.

Peşinat Yok, Hemen Teslim, Tapu Sizin

Projelerin tamamı yaşamın başladığı, her türlü alt yapı ve site yönetim hizmetlerinin yürütüldüğü konumda bulunuyor. Projeleri ve size uygun metrekaredeki bir evin tüm özelliklerini evdekifirsat.com sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Site üzerinden 7 / 24 online hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcilerine sorularınızı sorabilir ve projeleri 3D turla tek tek ziyaret edebilir, hatta projede yaşayanların yaş ortalaması, mesleki dağılımları gibi bilgilerini de öğrenebilirsiniz. Evdekifirsat.com sadece yeni ve kaçırılmayacak ev fırsatlarını değil, ev sahibi olmak isteyen herkese güvenli, bakımlı, sosyal tesislerinde ailece eğlenebileceğiniz proje ve ev seçeneklerini sunuyor.