İstanbul’un Merkezi Maslak Mashattan ’da Ev Sahibi Olmak İçin Tam Zamanı

Maslak Mashattan’da hemen teslim, aylık 1.900 dolar taksitle ev sahibi olma fırsatı! Üstelik 72 Ay Vade ve Sıfır Faiz!

İstanbul’un Merkezi Maslak Mashattan’da Ev Sahibi Olmak İçin Tam Zamanı

İstanbul’un merkezinde olan Maslak Mashattan’da ayda 1.900 dolar taksit, 72 ay vade ve sıfır faizle hemen teslim evler evdekifirsat.com’da.

İş dünyasının merkezinde, aynı zamanda İstanbul’la iç içe bir yaşam için Maslak Mashattan tartışılmaz çok karlı bir yatırım aracı olarak evdekifirsat.com’da yer alıyor. Maslak Mashattan’da yaşamak, çalıştığınız iş dünyasından uzaklaşmadan, trafik sıkıntısını azaltarak yaşayacağınız yaşam merkezlerin birisi. Üstelik sosyal hayatın bir parçası olmak isteyenlere özel tasarlanan tek ve en lüks konut projesi. Konut fiyatlarının 2015 yılı bitmeden artacağı bir dönemde şimdiden Maslak gibi İstanbul’un merkezinde, kazancın zirvesinde bir yaşam sizi çok özel fırsatlarla bekliyor. 1.900 dolar taksitle kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz Maslak Mashattan kampanyası ile İstanbul’un merkezinde olmanın tüm konforunu, eğlencesini ve keyfini yaşayacaksınız.

Maslak Mashattan’da, Kazancın Zirvesinde Bir Hayat Size Özel Ödeme Planlarıyla Sunuluyor…

Maslak Mashattan’ın hemen kira vermek ya da oturmak isteyenler için hemen teslim evler, yüksek kira getirisiyle kazandıran bir yatırıma dönüşüyor. 1+1 evlerin ortalama kira getirisi 2.500 TL üzerinde seyrediyor. Bu fırsata 72 ay vade ve sıfır faizle sahip olabiliyorsunuz.

Hemen teslim, küçük taksitlerle yatırım ya da oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenlere sunulan ödeme planlarıyla bugüne kadar çok sayıda aileyi ev sahibi yapan Evdekifirsat.com, İstanbul’un merkezinde yeni bir yaşama merhaba diyebileceğiniz cazip bir seçenek sunuyor. Hemen teslim 1+1 daireler, aylık 1.900 dolar taksitle tüketicilere ev sahibi olma imkânı sağlıyor. Bunun dışında kişiye özel ödeme planlarının oluşturulduğu sistemde geniş seçenekler bulunuyor.

 

140 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde inşa edilen 33 katlı 10 kulede 1818 daireden oluşan Mashattan, 108 metre bina yüksekliği ile Maslak’ın sembolü olarak kabul ediliyor. İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Maslak’ta yer alan Mashattan, alışveriş, sinema ya da lezzetlerle keyifli bir buluşma için İstinye Park, Kanyon ve Metrocity gibi merkezlere kolay ulaşılabilme avantajının yanı sıra Boğaz’da yürüyüş yapmak veya İstanbul Tenis ile İstanbul Atlı Spor Kulubü gibi farklı sosyal aktivitelere katılmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve iş yaşamının önemli merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Mashattan, proje içinde 130 bin metrekarede geniş bir yaşam vaat ediyor.

Maslak Mashattan’nın bütçenize göre hazırlanan sınırsız ödeme planları ile siz de İstanbul’un merkezinde, ev sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgiye Maslak Mashattan satış ofisi 0212 330 33 70 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.