Istwest’li Olmak İçin Fırsat Bu Fırsat!

Balkon

Evdekifirsat.com bugüne kadar peşinatsız, hemen teslim, küçük taksitlerle sunduğu ödeme planlarıyla çok sayıda aileyi ev sahibi yaptı. Bugüne kadar Bahçesehir Vadi, Quartz, Teras Evler, Kuleler, Spradon Evler, Halkalı Divan Residence, Maslak Mashattan ‘da sunduğu uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olma fırsatlarına, şimdi de Ataköy sahiline 10 dakika mesafedeki İstwest’i ekledi.

Boyner Holding ve FerYapı’nın iyi yaşam felsefesiyle tasarladığı İstwest, yüksek yaşam standartlarının olduğu,999 üniteden oluşan, yaşayanlar içinde üstün nitelikli sosyal alanları, özgün mimarisi ve yüksek kalite standartlarıyla yanı başındaki Avm ile konforlu bir yaşam vaat ediyor.
Ataköy Sahile 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na 5 dakika mesafedeki konumuyla ve Basın Ekspres yoluna direk bağlantısıyla özel bir lokasyona sahip olan İstwest’te , Evdekifirsat.com sınırlı sayıdaki ev için peşinatsız ,hemen teslim, 1+0 evlerde 1.590 TL’den,1+1 evlerde 2.690 TL’den,2+1 evlerde 4.259 TL’den,3+1 evlerde 4501 TL’den başlayan taksitlerle evinize taşınma imkanı sunuyor.

 

https://twitter.com/evdekifirsat
https://www.facebook.com/evdekifirsatcom
https://www.instagram.com/evdekifirsat
http://blog.evdekifirsat.com
http://www.evdekifirsat.com