Markalı Konut Dekorasyonunda İlham Alabileceğiniz Dünya Starlarının Evleri

Markalı konutunuzu satın aldıktan sonra, kendi zevkinize uygun şekilde dekore edeceğiniz günü heyecanla beklediğinizi bekliyoruz. Ancak kafanızda yeni yaşam alanınızın nasıl bir yer olması gerektiğine dair kurguyu bir türlü oluşturamadınız mı? Peki, bunun için Hollywood yıldızlarından ilham almaya ne dersiniz? Ev dekorasyonunda kimi zaman minimal kimi zaman ise gösterişli tercihleriyle ufkunuzu açacak Hollywood evlerinden bazılarını sizin için bir araya getirdik.

1 – Scarlett Johansson – Sade ve Kullanışlı

Hollywood’un en güzel kadınlarından biri olan Scarlett Johansson’un Hollywood’un Los Feliz bölgesinde geçtiğimiz günlerde satın aldığı muhteşem konutun dekorasyonu, aslında tam da ülkemizdeki birçok kadının tercih etmek isteyeceği cinsten. Sade, pastel renklerle hareketlendirilmiş ve kullanışlı.

1

 

11

 

111

2 – Joan Rivers – Gösterişli

Geçtiğimiz yıl Eylül ayı içerisinde aramızdan ayrılan, Amerikalı ünlü oyuncu, yapımcı ve sunucu Joan Rivers’ın New York’ta 28 milyon dolar gibi bir rakamla satışa çıkarılan evindeki gösteriş aslında hiç şaşırtıcı değil. “Moda Polisi” adlı programıyla tanınan yıldızın göz alıcı dekorasyon seçiminden ilham alarak, markalı konutunuzda ağırlayacağınız misafirlerinizi biraz kıskandırabilirsiniz, bizden söylemesi!

2 22 222

3 – Jennifer Lopez – Huzurlu

Dünyaca ünlü star Jennifer Lopez’in 17 milyon dolara satışa çıkarılan malikanesinde beyaz ve mavinin muhteşem uyumunu görmek mümkün. Yatak odasındaki pastel renk tercihini ise özellikle markalı konut sahibi olmayı hayal eden yeni evli çiftler için mutlaka önerelim.

3 33 333

4 – Miley Cyrus – Doğal ve Rahat

Miley Cyrus ve ailesine ait olan California’daki bu konutun, Hollywood yıldızlarının alıştığımız görkemli yaşam alanlarına kıyasla çok daha farklı bir dokuya sahip olduğunu ilk bakışta anlıyorsunuz. Çok büyük bir kısmında ahşap öğeler kullanılarak doğal bir izlenim oluşturulmuş.

4 44 444